prihlásenie I registrácia

S DYMD DO PLAVIEK

SÚŤAŽ

Pravidlá súťaže

 • ☞ Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 17 do 150 rokov (v prípade neplnoletého súťažiaceho sa vyžaduje súhlas s pravidlami súťaže od jeho zákonného zástupcu).

 • ☞ Prihlášky do súťaže je možné podať v období od 21.1.2020 - do 29.2.2020 - kedy bude uzávierka prihlášok do súťaže.
  Do súťaže sa môžte prihlásiť, vyplnením prihlasovacieho formulára na stránke dymdexstens.com - (je potrebné pred samotným vyplnením prihlášky sa zaregistrovať na stránke - môžte tak urobiť TU).

 • ☞ Prihlásenie sa do súťaže je BEZPLATNÉ.

 • ☞ Vo vstupnom formulári treba uviesť Vaše kontaktné údaje, miery a pripojiť 3 fotografie Vašej postavy. 1. foto - pohľad z predu, 2. foto - pohľad z boku, 3. foto - pohľad zo zadu. Na každej fotke musí byť vidieť celú Vašu postavu. Na fotografii pri pohľade z predu, držte v ruke mobilný telefón na ktorom musí byť vidieť TÚTO PODSTRÁNKU
  Vstupné fotky, miery a samozrejme osobné údaje - NEZVEREJŇUJEME! Ostávajú v našej databáze a v období záveru súťaže - keď odošlete záverečný formulár - až vtedy udeľujete súhlas so zverejnením, fotografií a Vašich mier PRED a PO: (hmotnosť, výška, vek, obvod hrudníka, pásu) so zverejnením Vášho mena, mesta a krajiny.

 • ☞ Súťaž prebieha od 21.1.2020 do 15.6.2020, kedy bude posledný termín na zaslanie výsledkov. Zaslanie výsledkov bude prebiehať podobne ako vstupný formulár, teda ich bude možné odoslať cez záverečný formulár na stránke dymdexstens.com.

 • ☞ Súťaž bude rozdelená do kategórií: ženy, muži a podľa počtu a veku súťažiacich do vekových kategórií.

 • ☞ Po uzávierke prihlásených súťažiacich (29.2.2020), bude počet vekových kategórií oznámený na našich facebookových stránkach: VÁŠ ÚSPECH V ZMENE POSTAVY, CHCEM SCHUDNÚŤ, PAVOL JABLONICKÝ a LACO KINDERNAY. preto doporučujeme sledovať nás na sociálnych sieťach.

 • ☞ Súťaže sa nemôžu zúčastniť aktívny športovci (kulturistika, bodyfitness, fitness, ...).

 • ☞ Pripravovať sa môžte akýmkoľvek spôsobom, sami, môžte sa pripravovať pod vedením Vašho trénera, môžte si zostaviť tréningový program, jedálniček a pod.. svojpomocne napríklad aj s využitím užívateľských funkcií na stránke dymdexstens.com - (vlastné plánovanie tréningov, jedálničkov, zaznamenávanie tréningových hmotností, opakovaní do tréningového denníka, zaznamenávať pokroky do denníka meraní, atď...). Tiež môžte využiť naše služby online trénera.

FORMULÁR

online tréner laco.lead1.eu-dymdexstens.com

ZANOŽOVANIE V ĽAHU ZANOŽOVANIE V ĽAHU

3 RADY AKO SCHUDNÚŤ 3 RADY AKO SCHUDNÚŤ A NEROBIŤ CHYBY

Kuracie rizoto a lá Starnberg Kuracie rizoto a lá Starnberg

×
Y
M
D
D
EXSTENS VÁŠ ÚSPECH V ZMENE POSTAVY ™

TRÉNING


VÝŽIVA


SVET FITNES Z HISTÓRIE ANATÓMIA


NUTRIČNÉ TABUĽKY
ONLINE TRÉNER
PRIHLÁSIŤ REGISTROVAŤ
CENNÍK PROGRAMOVCENNÍK ONLINE TRÉNER