logo
ZMEŇ SVOJU POSTAVU! nechaj si vypracovať
program na mieru
ÚVOD          PREČO          PONUKA          O NÁS          KONTAKT
Juraj Krupčík, fitness premena

PRÍBEH JURAJA KRUPČÍKA

"BÝVALÉHO TUKOKULTURISTU"

PÍŠE JURAJ:

" Všetci máme svoj príbeh ako sa dostať k vytuženému cieľu... Každy má inú motiváciu, prečo to robí, ale výsledok, by mal byť vždy rovnaký a poznačený slovom - ÚSPECH.

PRVÝ PRÍBEH JE O ZAČIATKOCH.

Nechcem písať, aké je to držať dietu, aké je to mať parádne svalovice, sem tam vstávať zo stoličky ako starý človek, lebo Vás všetko bolí, alebo si nedopriať niečo sladké (keď má človek chuť), slabší deň a má sa chuť na to vysrať! Áno, nie je to jednoduché, ale je za tým to - ale ... a to je na tom to krásne !

Každý nejak začínal. Ja som sa motal okolo cvičenia od puberty. Začínal som ako 16, 17-násť ročný, keď som pri zdvihnutí ruky nad hlavu mal ten “super” pocit, že mi hodinky padali bleskovou rýchlosťou smerom k hlave a zabrzdili sa na lakti. Proste “objemovka” ako sa patrí. Bol som pekne chudý a za tie roky som sa snažil cvičiť a nasávať informácie okolo cvičenia z každého zdroja...

PRÍBEH JURAJA KRUPČÍKA

Po škole som sa zobral s priateľkou, teraz s manželkou do zahraničia a tu som si našiel gym a znova začal cvičiť. "

Príbeh Juraja je krásny príklad najmä pre chalanov, ktorý si budovanie svalov mýlia s rýchlovýkrmom a svoju tukovú vrstvu v kombinácii s cvičením vo fitku si zamieňajú so svalovou hmotou (o.i. a prečo aj nie?... veď takto to chápu aj bežní ľudia - verejnosť).

" " Môj príbeh a spolupráca s Lacom sa začína, ale až koncom marca roku - 2012, kedy ma motivovala malá epizódka, ktorá ma pobavila." "

MALÁ EPIZÓDKA

Nie je umenie vážiť 120 kilo, chodiť napasovaný v obtiahnutom tričku s rukami naširoko od seba a pre bežných laikov sa tváriť aký som "namakaný" - pravda sa ukáže, keď to tričko dá "borec" dolu.

premeny Juraj Krupčík s www.laco.lead1.eu " Môj príbeh a spolupráca s Lacom sa začína, ale až koncom marca roku - 2012, kedy ma motivovala malá epizódka, ktorá ma pobavila." MALÁ EPIZÓDKA Jeden môj kamarát ( Marián “Tajfún” ), mi povedal krásnu vetu, ktorá so mnou pohla, riadne rozosmiala a nakopla k zmene. Tajfún-a som bol pozrieť v Londýne, a keď som sa prezliekal, tak mi povedal: “Juraj ty si taký TUKOKULTURISTA”. Už to raz použil asi rok späť, ale teraz to použil, keď som stál pred zrkadlom . Každý to možno zažil, keď banálna veta - pripomienka človeka capne a človeka cukne, a mňa vtedy cuklo. Prišiel som domov, spravil foto a ako som pozeral, tak som pozeral - ten TUKOKULTURISTA tam bol! Za tie roky si myslím, som nazhŕňal hodne informacií okolo cvičenia a stravy. Každý, kto ma rád cvičenie tak vie koľko majú napr. kuracie prsia bielkovín, koľko sacharidov majú vločky a podobne, ale aj tak fotka ma stále presvedčovala, že to čo viem nie je buď dosť, alebo to robím zle.

Juraj - bývalý Tukokulturista v časoch premeny
Juraj - bývalý Tukokulturista v časoch premeny
Juraj Krupčík -
Juraj Krupčík - " double back "

Ako som začal chudnúť, mnoho chalanov asi po mesiaci sa ma začalo vypytovať, čo robím a ako som super pribral.

Niektorí zase že mi schudla tvár a pribralo telo, akože to robím. Aj tréning bol super, žiadne zaručené špeciálne postupy, ako to určite každy počul v posilovni. Mal som opäť zrozumiteľný, jednoduchý tréning a opäť jedno tajomstvo - ten tréning sa nezmenil, bol úplne taký istý ako pri naberaní. Jediné, čo sa menilo, boli tréningové váhy, ktoré išli smerom dole, kedže človek pri redukčnej diete nemá toľko sily a energie. Tu možte mať, všetci ešte jednu obrovskú výhodu, ja som ďaleko od Banskej Bystrice, ale nenechal som si ujsť možnosť stretnúť sa s Lacom, keď som bol na Slovensku. Odcvičil som jeden tréning pod jeho dohľadom a to bola daľšia super vec. Ukázal mi akou intenzitou cvičiť, opravil mi techniku pri niektorých cvikoch a čo bolo hlavné, zistil som, že je to jeden veľký pohoďák.

Juraj s kamarátom Mariánom “Tajfúnom” pod sopkou El Teide
Juraj s kamarátom Mariánom “Tajfúnom” pod sopkou El Teide
so svojou drahou manželkou Peťou
so svojou drahou manželkou Peťou

Neviem, čo ešte by som napísal, ale viem, že keď budem tento rok bilancovať, tak jedným z highlitov tohto roku, bude určite Laco Kindernay a jeho website a veľký posun vpred v mojej záľube, cvičení. Nech to vyznie akokoľvek, tak chcem všetkým, ktorí premýšľajú nad zmenou, či chcú chudnúť, priberať, alebo už cvičia a chcú sa niekde ďalej posunúť, tak okamžite kontaktovať ... laco.lead1.eu .

P.S: Veľká vďaka patrí mojej Láske Peti, ktorá mi pomáhala pri varení a bola mi vždy oporou. Ľubim ťa Piky!!! "

KLIENTI

Online výsledky - Marcel Moroz, Poprad

... 20 kg tuku nechal v gyme

Online výsledky  - Marcel Moroz, Poprad

...Začal by som asi tým, že nie som prvý a ani posledný kto sa potrápil určité obdobie so svojou nadváhou. Chem tým povedať, že človek ak má motiváciu v ktorom je zarátaný menší cieľ, zároveň podporu niektorých ľudí okolo seb...

CELÝ ČLÁNOK

Online premena - Janka Krajčová z Košíc (z 75,5 kg na 59 kg)

(Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)

Online premena  - Janka Krajčová z Košíc (z 75,5 kg na 59 kg)

S udržaním postavy som nemala nikdy vážny problém, cvičila som od mladosti a darilo sa mi. ALE prišlo obdobie veľmikomplikovaného tehotenstva kedy som nemohla vôbec cvičiť a nabrala som poriadnu nadváhu. Neskôr som sa dostala do kolo...

CELÝ ČLÁNOK

Prešiel jeden rok ... Barborka

apríl 2014 - 85 kg - apríl 2015 - 53 kg

Prešiel jeden rok ... Barborka

Som naozaj šťastná, že som sa dostala až do stavu v akom som bola, keď som našla Lacka...úprimne. Myslím, že keby som mala o 15 kg menej, uchlácholila by som sa po stý krát v živote s nejakou super rýchlou diétou, ktorá by mi na ...

CELÝ ČLÁNOK

VIAC PREMIEN
s písomným súhlasom osôb prezentovaných na dymdexstens.comTRÉNING     CVIKY     VÝŽIVA     RECEPTY     TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNôT     DOPLNKY VÝŽIVY     ŽIVOTNÝ ŠTÝL     STARÁ ŠKOLA     ANATÓMIA


© 2009-2020 www.laco.lead1.eu-www.dymdexstens.com