logo
ZMEŇ SVOJU POSTAVU! nechaj si vypracovať
program na mieru
ÚVOD          PREČO          PONUKA          O NÁS          KONTAKT
Ako schudnúť zdravou, fitness cestou

OD JANUÁRA DO APRÍLA

PEŤA PRLIČ

MÍNUS 15 KG

V januári 2018 som bola akurát dva mesiace po pôrode druhého syna a mala som nadváhu 28 kíl od pôvodného stavu pred deťmi. Necítila som sa príjemne a už vôbec som si nechcela opäť obnovovať šatník veľkostným číslom 46. Nekompromisne som si vyhľadala osobného trénera, takého čo vyzeral najprísnejšie, aby mi nedalo sa flákať. Vedela som, že potrebujem začať cvičiť a zmeniť stravovanie pod dohľadom osobného trénera, s tým že som chcela naďalej kojiť dieťa, aby to neovplyvnilo tvorbu mlieka. 

V tom čase som vážila 92 kg (meriam 164 cm). Moja pôvodná váha v roku 2013 bola 64 kg potom som mala prvé dieťa v roku 2014 a druhé dieťa teraz v 2017 :) chcem ísť s váhou oveľa nižšie a vyformovať si brucho, zadok, ruky a prsia. Do súťaže som sa prihlásila na odporúčanie trénera, s ktorým som začala cvičiť presne04.01.2018.

Hneď na prvom tréningu mi vysvetlil, že je dobré maťmotiváciu, a že akurát začína súťaž s fitness časopisom 2018.

OD JANUÁRA DO APRÍLA PEŤA PRLIČ

Bola to pre mňa veľká výzva, pretože som bola prvýkrát v posilňovni a v minulosti som bola skôr hipisáčka a pohyb pre mňa bol beh na autobus alebo jazda na bicykli do roboty, občasné túry po horách, inak nič moc. Časopis som poznala z 90-tych rokov, keď strýko cvičil a mal po stenách nalepené plagáty Schwarzeneggera.

To vyvolalo vo mne príjemnú nostalgiu na tie časy a keď som videla, že na januárovej titulke je Arnold brala som to ako znamenie, že do toho mám ísť. Cvičenie je pre mňa relax a trochu aj únik od zhonu v domácnosti ;).

Peťa v januári a v apríli 2018 Peťa v januári a v apríli 2018
" Sama zo seba som milo prekvapená, že cvičenie v posilňovni ma veľmi baví, každý cvik, stroj, činka sú iné a tá rôznorodosť je priam zábavná :) Najlepšie na tom je, že nemusím nad ničím uvažovať – zvažovať, na to je tam tréner Laci, stačí len makať a dýchať :) "

Napriek tomu som v marci mesiac poriadne necvičila, pretože chrípkové obdobie neminulo ani nás a na striedačku sme boli všetci veľmi dlho chorí. Tým pádom v apríli som začínala ako keby od znova, ale vďaka Bohu som už späť v hre :)

Peťa na tréningu / apríl 2018
Peťa na tréningu / apríl 2018
Peťa s deťmi
Peťa s deťmi
s manželom a synmi
s manželom a synmi

KLIENTI

Online výsledky - Marcel Moroz, Poprad

... 20 kg tuku nechal v gyme

Online výsledky  - Marcel Moroz, Poprad

...Začal by som asi tým, že nie som prvý a ani posledný kto sa potrápil určité obdobie so svojou nadváhou. Chem tým povedať, že človek ak má motiváciu v ktorom je zarátaný menší cieľ, zároveň podporu niektorých ľudí okolo seb...

CELÝ ČLÁNOK

Online premena - Janka Krajčová z Košíc (z 75,5 kg na 59 kg)

(Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)

Online premena  - Janka Krajčová z Košíc (z 75,5 kg na 59 kg)

S udržaním postavy som nemala nikdy vážny problém, cvičila som od mladosti a darilo sa mi. ALE prišlo obdobie veľmikomplikovaného tehotenstva kedy som nemohla vôbec cvičiť a nabrala som poriadnu nadváhu. Neskôr som sa dostala do kolo...

CELÝ ČLÁNOK

Prešiel jeden rok ... Barborka

apríl 2014 - 85 kg - apríl 2015 - 53 kg

Prešiel jeden rok ... Barborka

Som naozaj šťastná, že som sa dostala až do stavu v akom som bola, keď som našla Lacka...úprimne. Myslím, že keby som mala o 15 kg menej, uchlácholila by som sa po stý krát v živote s nejakou super rýchlou diétou, ktorá by mi na ...

CELÝ ČLÁNOK

VIAC PREMIEN
s písomným súhlasom osôb prezentovaných na dymdexstens.comTRÉNING     CVIKY     VÝŽIVA     RECEPTY     TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNôT     DOPLNKY VÝŽIVY     ŽIVOTNÝ ŠTÝL     STARÁ ŠKOLA     ANATÓMIA


© 2009-2020 www.laco.lead1.eu-www.dymdexstens.com